Çevrimiçi oyunların son derece eğlenceli ve rekabetçi olduğunu söylemeye gerek yok. PUBG, popülaritesinin zirvesine ulaşmış gibi görünüyor. İşte öne çıkan ve PUBG’yi öncü yapan özellikler:

Yüksek kaliteli grafikler ve ses

Çarpıcı detaylar ve zengin görsel deneyim, oyuncunun dünyayı unutmasını ve kendini oyuna kaptırmasını sağlar. 7.1 kanal surround ses ile net ses kalitesi, genel savaş alanı hissine katkıda bulunur.

Gerçekçi ve ilginç silahlar

PUBG, gerçek hayata benzeyen ve savunma ve saldırıları seçip seçebileceğiniz bir dizi gerçekten ölümcül silahlara sahiptir.

Adil oyun alanı

Çevrimiçi oyunlar, tüm eğlenceyi oyun oynamaktan uzaklaştıran bir sürü hile numarasına sahiptir, ancak PUBG, kontrol etmek için güçlü hile önleme mekanizmasına sahiptir.

Android cep telefonları

PUBG, şimdiye kadar yapılmış en uyumlu oyunlardan biridir. 500’den fazla cihazla uyumlu olduğunu iddia ediyor. Android 5.1.1 ve daha yeni sürümlerde çalışan, iyi bir boyuta sahip olan herhangi bir cihaz, iyi bir oyun oynayabilmek için minimum 2 GB RAM yeterlidir.

İzleyin: PUBG için en iyi telefonlar – En iyi oyun telefonları

iOS

Burada iOS cihazının PUBG oynayabilmesi için en az iOS 9 veya daha yeni sürümlere ihtiyacı olacak. Spesifik olmak gerekirse, bir iPhone 5 veya iPad mini 2 veya iPad Air’e sahipseniz PUBG oynayabilirsiniz. PUBG oynamak için bir cep telefonu kullanmak birçok nedenden dolayı tercih edilmektedir. İlk olarak, herhangi bir düşük kaliteli ve orta sınıf Android ve iOS cihazları için dikkat çekici bir şekilde optimize edilmiştir; bu, bir PC veya Xbox One için gerekenden daha fazla para harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.  Tek yapmak istediğiniz şey gadget’ta PUBG oynamak. İkincisi, oyun Tencent’ten muazzam miktarda destek alıyor. Öncelikle Savaş Modu gibi PC ve Xbox One’a yapılan modları veya Sanhok gibi haritaları alma, PUBG Mobile tam özelliklidir ve herhangi bir içerikten yoksundur.

MİDYO  Telefondaki ısınma sorunu nasıl giderilir?

1. OnePlus 8

Tüm öğrencilerin COVID-19 nedeniyle evlerine kapatılmasıyla, PUBG gibi çevrimiçi oyunların popülerliği zirveye ulaştı. Oyuncular, dizüstü bilgisayarlar veya PC’ler yerine cep telefonlarında oynamayı çok daha kolay buluyor. OnePlus 8, mükemmel özellikleri nedeniyle bugün Hindistan’daki en popüler PUBG telefonlarından biridir. Bu özel model, bellek ve depolama kapasitesine bağlı olarak üç farklı modelde mevcuttur.

2.Apple iPhone 11

Apple iPhone 11 serisi, serinin uluslararası pazarlara hitap eden en son serisi. Apple iPhone’ların korunması gereken bir itibarı vardır. Her bir nesil ile gelişmeye devam eden örnek özelliklerle gelirler. Apple iPhone 11, PUBG gibi hızlı çevrimiçi oyunlar oynamak için en iyi iPhone’ lardan biridir.

3.OnePlus 7T

OnePlus 7T, OnePlus markasından en son OnePlus 8 sürümünün piyasaya sürülmesine kadar en

yüksek teklifti. Dolayısıyla, OnePlus 8’in bazı gelişmiş özelliklere sahip olması doğaldır. Bununla birlikte, OnePlus 7T, sorunsuz PUBG oyunlarına izin vermek için Hindistan’daki en iyi akıllı telefonlardan biridir. 

5.OnePlus Nord 5G

OnePlus Nord 5G, mükemmel PUBG oyun performansları sunabilen başka bir Orta Sınıf akıllı telefon. Ayrıca, oyun aktiviteleri, bu akıllı telefon internette gezinmek ve çevrimiçi yüksek çözünürlüklü videoları izlemek dahil olmak üzere düzenli aktiviteleriniz için mükemmeldir. Bu telefon Gri Oniks ve Mavi Mermer olmak üzere iki renkte mevcuttur.

6.Redmi K20 Pro

Redmi K20 Pro, yukarıda tartışılan modellerden farklıdır çünkü 25.000 Rs’nin altında bulunan bütçeli oyun akıllı telefonları kategorisine girer. Bütçeye uygun oyun telefonları oyun oynamak için uygundur, ancak oyun bağımlıları her zaman daha yüksek yapılandırmaları tercih etmek ister. Yine de Redmi K20 Pro, kullanışlı özelliklere sahip iyi bir oyun akıllı telefonudur.

MİDYO  Dart nasıl oynanır? Dart oynamanın kuralları nelerdir?

7.Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M31 ideal bir alternatif oluşturuyor. Bir oyun telefonu için gereken en iyi yapılandırmalardan bazılarına sahip olmanın yanı sıra, 20.000 Rs’nin altındaki bütçe aralığınızda gelir. 

8.Redmi Note 9 Pro Max

Redmi Note 9 Pro Max, onu orta dereceli oyun aktiviteleri için en iyilerden biri yapan mükemmel niteliklere sahip şık bir akıllı telefon. Bu akıllı telefon, PUBG gibi hızlı oyunları idare edebilir. Bütçe kategorisindeki en iyi PUBG akıllı telefonlarından biri olarak nitelendirmek için mükemmel özelliklerle birlikte gelir.

İlgili Makaleler
Telefondaki ısınma sorunu nasıl giderilir?

Telefon kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı ısınma sorunu, birçok nedenden meydana gelebilir. Isınma sorunları genelde donanımsal bir problem değildir. Isınma sorununun temeli, telefonda OKU

İkinci el telefon alanlar dikkat! Yeni düzenleme ile neler olacak?

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, bakanlık tarafından yapılan yeni düzenlemelerle ilgili açıklamalar yaptı. İkinci el piyasası oldukça yoğun olan cep telefonları OKU

2 Bin TL’den uygun telefonlar ve özellikleri

Günümüzde en çok tercih edilen cihazlardan birisi ise akıllı telefonlardır, ancak kişiler çok farklı çeşitlilik olduğunu görürler. Belirli bir şekilde OKU

Android telefonlarda güvenli modun avantajları nelerdir?

Android telefonlarda kimi zaman donanımsal problemleri keşfetmek amacı ile güvenli mod seçeneği aktif edilir. Peki android telefon güvenli mod nedir OKU