Oldukça popüler olan ve dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan Pubg mobile kayıt olma yolları oldukça çeşitli ve yapımı kolay bir işlemdir. Oyunu oynamak için herkesin yapması gereken kayıt işlemler, ister sosyal medya hesapları ile isterseniz de mail aracılığıyla yapılabilir.

Oyuna kayıt olduktan sonra ise, karakterinizi özelleştirebilir, kendi isminizi oluşturabilir, skinler edinebilir ve satın alabilir, maçlara ve klanlara katılabilir, bunların yanı sıra daha birçok şeyi yapabilirsiniz. Fakat bunlar için ilk olarak oyuna kayıt olmalı, oyuna kayıt olmak için de kendinize bir mail hesabı veya sosyal medya hesabı oluşturmalısınız.

Pubg Mobile Nasıl Kayıt Olunur?

Eğer sizde Pubg Mobile oynamak istiyor fakat nasıl kayıt olacağınızı bilmiyorsanız, ilk olarak kendinize bir sosyal medya hesabı veya da mail adresi oluşturmalısınız. Ardından cihazınıza veya bilgisayarınızda yer alan emulatöre, Pubg Mobile’i indirmeli ve kurmalısınız.

Video: PUBG MOBİLE NASIL YENİ HESAP AÇILIR? -PUBG MOBİLE

Oyunu indikten ve kurulduktan sonra ise, oyuna giriş yapmalı ve oyunun yükleyeceği güncellemeleri ve diğer işlemleri beklemelisiniz. Ardından oyun, sizi ana ekrana yönlendirecek ve ne ile oyuna giriş yapmak istediğinizi veya ne ile kayıt olmak istediğinizi soracaktır. Bu noktada birkaç farklı seçenek arasından kendinize uygun olanı seçebilir ve bilgilerinizi girerek kayıt olabilirsiniz.

MİDYO  Öğrenimi kolay müzik aletleri hangileridir?

Ayrıca bu ekranda kayıt olurken, en aşağıda verilen gizlilik sözleşmesi ve diğer metinleri kabul ediyorum tiklerini açık hal getirmelisiniz. Tikler açık hale geldikten sonra oyuna rahatlıkla kayıt olabilecek ve kendi hesabınızı hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Pubg Mobile Kayıt Olma

Pubg Mobile Kayıt Olma

Oyunu Nasıl İndirirsiniz?

Sizde Pubg Mobile’ye kayıt olmak istiyorsanız, ilk olarak oyunu indirmeli ve cihazınıza yüklemelisiniz. Oyunu oynamak için tercih ettiğiniz cihazda yeterli alan olduğundan ve cihaz özelliklerinin oyunu destekleyecek kadar iyi olduğundan emin olduktan sonra, oyunu indirebilir ve kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

İşte oyunu indirebileceğiniz kanallar;

  • Akıllı cihaz mağazası,
  • Emulatör mağazası,
  • Tarayıcı üzerinden APK.

Bu seçeneklerden kendinize uygun olanı seçerek oyunun güncel sürümünü indirebilir ve kurulum sonrası rahatlıkla kayıt olabilirsiniz.

Pubg Mobile’e Kayıt Olmak için İhtiyacınız Olanlar

Eğer sizde Pubg Mobile’e kayıt olmak istiyorsanız, birkaç şeye ihtiyacınız var. Bu ihtiyaçları hazır hale getirerek, kolay bir şekilde oyuna kayıt olabilir ve kendi hesabınızı oluşturarak maçlara dahil olabilirsiniz.

İşte ihtiyacınız olanlar;

  • Güncel Pubg uygulaması,
  • Facebook veya Twitter hesabı,
  • Facebook veya Twitter hesabınızın şifresi,
  • Tamamen size özel bir nick.

Eğer bütün bunlara sahipseniz, uygulamaya giriş yapabilir ve hızlı bir şekilde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Hesabı ile Kayıt Olma

Oyunun en sık tercih edilen kayıt yöntemlerinden olan Facebook, size kalıcı bir hesap yaratmak için sunulan en iyi seçenektir. Eğer sizde bir Facebook hesabına sahipseniz, ilk olarak oyuna giriş yapabilir ve ardından Facebook seçeneğini seçerek kayıt olabilirsiniz.

MİDYO  Evde yemek yaparak nasıl gelir elde edilir?

Facebook’u seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmek, ardından kayıt ol tuşuna basmaktır. Hemen sonrasında sistem hesabınızı oluşturacak ve istediğiniz her yerden hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Twitter Hesabı ile Kayıt Olma

Bir diğer kayıt yöntemi ise Twitter’dır. Aynı Facebook ile kayıt işleminde olduğu gibi, Twitter’da da kullanıcı adınızı ve şifrenizi sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında hesabınız otomatik olarak oluşturulacak ve istediğiniz cihaz üzerinden giriş yapılabilir hale gelecektir.

E-posta Hesabı ile Kayıt Olma

Bir diğer kayıt şekli ise e-posta hesabıdır. Bu kayıt şeklinde de, aynı diğerlerinde olduğu gibi mailinize ve mail şifrenize ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer bunlara sahipseniz tek yapmanız gereken mail ile kayıt seçeneğini seçmek ve gerekli alanları doldurduktan sonra kayıt ol butonuna tıklamak.

İlgili Makaleler
Evcil hayvanlarımıza oyuncak alırken nelere dikkat etmeli?

İnsanların oyuncaklar ile oynamayı sevdiği gibi hayvanlarda oyun oynayabildikleri evcil hayvan oyuncakları olsun isterler. Evcil hayvan oyuncakları nedir? Bu oyuncaklar OKU

Dart nasıl oynanır? Dart oynamanın kuralları nelerdir?

Dart nasıl oynanır? sorusu, dart oyununu merak edenlerin en sık sorduğu sorulardandır. Son derede keyifli olan bu oyun, belirli kurallara OKU

Evde ek iş yaparak bir günde 500 TL kazanma yolları

Kişiler "evde ek iş yaparak daha fazla para kazanma yolları" konusunda araştırmaları sık sık gerçekleştirmektedir. Daha fazla kazanç sağlamak herkesin OKU

MİDYO  Asla kaçırmamak gereken en iyi gerilim dizileri
Evde kendi doğal sabununu kendin yap

Sabun günlük hayatta en çok kullandığımız ürünlerden biridir. Evde kendi sabununu kendin yap fikri mutlaka herkesin aklına bir defa da OKU