Oldukça popüler olan ve dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan Pubg mobile kayıt olma yolları oldukça çeşitli ve yapımı kolay bir işlemdir. Oyunu oynamak için herkesin yapması gereken kayıt işlemler, ister sosyal medya hesapları ile isterseniz de mail aracılığıyla yapılabilir.

Oyuna kayıt olduktan sonra ise, karakterinizi özelleştirebilir, kendi isminizi oluşturabilir, skinler edinebilir ve satın alabilir, maçlara ve klanlara katılabilir, bunların yanı sıra daha birçok şeyi yapabilirsiniz. Fakat bunlar için ilk olarak oyuna kayıt olmalı, oyuna kayıt olmak için de kendinize bir mail hesabı veya sosyal medya hesabı oluşturmalısınız.

Pubg Mobile Nasıl Kayıt Olunur?

Eğer sizde Pubg Mobile oynamak istiyor fakat nasıl kayıt olacağınızı bilmiyorsanız, ilk olarak kendinize bir sosyal medya hesabı veya da mail adresi oluşturmalısınız. Ardından cihazınıza veya bilgisayarınızda yer alan emulatöre, Pubg Mobile’i indirmeli ve kurmalısınız.

Video: PUBG MOBİLE NASIL YENİ HESAP AÇILIR? -PUBG MOBİLE

Oyunu indikten ve kurulduktan sonra ise, oyuna giriş yapmalı ve oyunun yükleyeceği güncellemeleri ve diğer işlemleri beklemelisiniz. Ardından oyun, sizi ana ekrana yönlendirecek ve ne ile oyuna giriş yapmak istediğinizi veya ne ile kayıt olmak istediğinizi soracaktır. Bu noktada birkaç farklı seçenek arasından kendinize uygun olanı seçebilir ve bilgilerinizi girerek kayıt olabilirsiniz.

MİDYO  Evde çim adam nasıl yapılır? Malzemeleri nereden temin edilebilir?

Ayrıca bu ekranda kayıt olurken, en aşağıda verilen gizlilik sözleşmesi ve diğer metinleri kabul ediyorum tiklerini açık hal getirmelisiniz. Tikler açık hale geldikten sonra oyuna rahatlıkla kayıt olabilecek ve kendi hesabınızı hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Pubg Mobile Kayıt Olma

Pubg Mobile Kayıt Olma

Oyunu Nasıl İndirirsiniz?

Sizde Pubg Mobile’ye kayıt olmak istiyorsanız, ilk olarak oyunu indirmeli ve cihazınıza yüklemelisiniz. Oyunu oynamak için tercih ettiğiniz cihazda yeterli alan olduğundan ve cihaz özelliklerinin oyunu destekleyecek kadar iyi olduğundan emin olduktan sonra, oyunu indirebilir ve kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

İşte oyunu indirebileceğiniz kanallar;

  • Akıllı cihaz mağazası,
  • Emulatör mağazası,
  • Tarayıcı üzerinden APK.

Bu seçeneklerden kendinize uygun olanı seçerek oyunun güncel sürümünü indirebilir ve kurulum sonrası rahatlıkla kayıt olabilirsiniz.

Pubg Mobile’e Kayıt Olmak için İhtiyacınız Olanlar

Eğer sizde Pubg Mobile’e kayıt olmak istiyorsanız, birkaç şeye ihtiyacınız var. Bu ihtiyaçları hazır hale getirerek, kolay bir şekilde oyuna kayıt olabilir ve kendi hesabınızı oluşturarak maçlara dahil olabilirsiniz.

İşte ihtiyacınız olanlar;

  • Güncel Pubg uygulaması,
  • Facebook veya Twitter hesabı,
  • Facebook veya Twitter hesabınızın şifresi,
  • Tamamen size özel bir nick.

Eğer bütün bunlara sahipseniz, uygulamaya giriş yapabilir ve hızlı bir şekilde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Hesabı ile Kayıt Olma

Oyunun en sık tercih edilen kayıt yöntemlerinden olan Facebook, size kalıcı bir hesap yaratmak için sunulan en iyi seçenektir. Eğer sizde bir Facebook hesabına sahipseniz, ilk olarak oyuna giriş yapabilir ve ardından Facebook seçeneğini seçerek kayıt olabilirsiniz.

MİDYO  Salon çiçekleri hangileridir? Salon bitkilerinin bakımı nasıl yapılır?

Facebook’u seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmek, ardından kayıt ol tuşuna basmaktır. Hemen sonrasında sistem hesabınızı oluşturacak ve istediğiniz her yerden hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Twitter Hesabı ile Kayıt Olma

Bir diğer kayıt yöntemi ise Twitter’dır. Aynı Facebook ile kayıt işleminde olduğu gibi, Twitter’da da kullanıcı adınızı ve şifrenizi sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında hesabınız otomatik olarak oluşturulacak ve istediğiniz cihaz üzerinden giriş yapılabilir hale gelecektir.

E-posta Hesabı ile Kayıt Olma

Bir diğer kayıt şekli ise e-posta hesabıdır. Bu kayıt şeklinde de, aynı diğerlerinde olduğu gibi mailinize ve mail şifrenize ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer bunlara sahipseniz tek yapmanız gereken mail ile kayıt seçeneğini seçmek ve gerekli alanları doldurduktan sonra kayıt ol butonuna tıklamak.

İlgili Makaleler
Battlefield bilgisayar oyunu nasıl oynanır?

Battlefield bilgisayar oyunu, oyun dünyasında kendinden fazlaca bahsettiren bir oyun. Grafikleri, oynanışı ve mod bakımından rakiplerini alt etmiş halde. Oyuncular OKU

Görsel algı zeka oyunları hakkında tüm merak edilenler

Mekansal zeka, görsel algı zeka oyunları hakkında tüm merak edilenler görsel mekansal zeka veya mekansal IQ, birçok akademik ve profesyonel OKU

Genel kültür zeka oyunları

Herkes genel kültürü bir miktar da olsa geliştirmek için kitaplar okumak veya oyunlar oynamak ister. Sizlere genel kültürü geliştirecek bazı OKU

Çocukların dikkat eksikliğine faydalı olabilecek zeka oyunları
MİDYO  Türkiye’nin en iyi yürüyüş rotaları: Evliya Çelebi yolu, Kaçkar patikası, Likya yolu ve Aziz Paul yolu

Çocuklarda dikkat eksikliği sıklıkla görülen bir problemdir. Çocuk yaşlarda genellikle odaklanmak ve ilgiyi belirli bir alana toplamak zordur. Bu gibi OKU