Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün başrolde oynadığı Ihlamurlar Altında dizisindeki Sema karaketinden, şimdilerde Akrep dizisindeki Ferda rolüyle parlayan, FOX TV’nin sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya Meliha karakteriyle damga vuran ünlü oyuncu Evrim Alasya’nın değişimi gündem oldu.

Şimdilerde STAR TV ekranlarında yayımlanan ve Demet Akbağ ile başrollerini paylaştığı Akrep dizisine Ferda karakteriyle damga vuran, FOX TV’nin sevilen Kırmızı Oda dizisindeki Meliha performansıyla parlayan yıldız oyuncu Evrim Alasya’nın değişimi olay oldu.

Birçok başarılı projede yer alan ünlü oyuncu Evrim Alasya, güzelliği ve değişimiyle de adından söz ettiriyor.

Tuba Büyüküstün, Bülent İnal gibi ünlü isimlerle bir döneme damga vuran efsane dizi Ihlamurlar Altında’da Sema karakterine can veren Akrep dizisinin Ferda’sı Evrim Alasya’nın inanılmaz değişimi hayranlarının dikkatinden de kaçmadı.

Seyirciyi ekranlara kilitleyen Kırmızı Oda’nın Meliha’sı tüm Türkiye’yi dram dolu hikayesiyle ağlatmıştı. Alasya, adeta evrim geçirdi.

Bir döneme damga vuran Ihlamurlar Altında dizisinde bir fabrika işçisini canlandıran Alasya’nın Akrep dizisi Ferda’ya geçisi gündem oldu.

Evrim Alasya yeni tarzı ve güzelliğiyle seyirciyi büyülüyor.

Ünlü oyuncu şimdilerde Akrep dizisindeki bambaşka rolüyle fırtınalar estiriyor. Ferda Kendirci rolüyle diziye damga vuran Evrim Alasya, sosyal medyada da ilgi odağı olan ünlü kadın oyunculardan.

İlgili Makaleler
Asla kaçırmamak gereken en iyi gerilim dizileri

Gerilim filmlerini izlemeyi seven kişiler, sürekli yeni filmler araştırmaktan sıkılabilirler. Bu nedenle de kendilerine düzenli olarak izleyebilecekleri gerilim dizileri arayabilirler. OKU

MİDYO  Afrikalı gençlerde öksürük şurubu bağımlılığı ortaya çıktı
Rüyada at görmek nasıl yorumlanır?

Rüya yorumcuları rüyada at görmek nasıl yorumlanır? konusunda genelikle hayırlı ve olumlu yorumlarda bulunmuşlardır. Genel olarak hayırlı yolculuk, mevki sahibi OKU

Her gün bir bardak karanfil suyu içersek ne olur?

Su içmenin bilindiği üzere vücuda fazla şekilde faydaları vardır. Su metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar. Suyun içerisine karanfil konulduğu taktirde OKU

Mermer üzerindeki lekeler nasıl çıkar? Mermerden leke çıkarma testi

Mermerlerin evlerimizde dekorasyon amacıyla kullanılmasıyla mermer üzerindeki lekeler nasıl çıkar sorusuna yanıt arayanların sayısı epey fazladır. Bu bağlamda mermerler son OKU