Bodrum Haremtan Koyu’nu mesken tutmuş, anadan doğma olarak yüzen ve güpegündüz açık alanda ilişkiye giren erkek grubu gözaltına alınmıştı. Sonrasında ise önemli bir gelişme yaşandı.

Bu rezaletin ardından, artık Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan’ın talimatı ile ekipler tarafından Haremtan Koyu sıkı bir takibe ve denetime tabi tutuluyor. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, Türk Ceza Kanununda “Hayasızca Hareketler Suçu” olarak tanımlanan ve 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası bulunan eylemlerle ilgili olarak bölgeyi mercek altına alacağı öğrenildi.

Bodrum’un en güzel koylardan biri olan Haremtan Koyu’nu kendilerine mesken tutan bir grup erkeğin anadan doğma yüzüp ardından ilişkiye girmelerine tepkiler devam ediyor. Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan’ın “Bölgeyi denetleyin” şeklindeki talimatı sonrası ekipler denetimleri ve takibi sıklaştırdı.

İzleyin: Bodrum Haremtan Koyu’nda rezalet! Erkek erkeğe yakalandılar

Güpegündüz anadan doğma yüzüp, ilişkiye girdiler!

Muğla’nın ünlü tatil merkezi Bodrum’un en güzel koyunda gündüz vakti anadan doğma denize giren ve uçuk kaçık partiler düzenleyerek ilişkiye giren erkek grubu, görenleri şok etti. Koya sabah saatlerinde gelen erkeklerin akşama kadar anadan doğma yüzdükleri, ayrıca ilişkiye girdikleri farkedildi.

Zaman zaman benzer olaylarla gündeme gelen Haremtan koyunda yaşanan olayların bir daha yaşanmaması için ekipler denetimlerini sıklaştırdı. Haftanın her günü, 24 saat koyu tarayan ekipler, şüpheli gördüğü kişileri sorgulamaya başladı.

MİDYO  Rüyada balık tutmak ya da görmek ne anlama gelir?

Rezaleti görüntülerle belgeleyen vatandaştan şok eden sözler

Diğer taraftan rezalet görüntülerini çeken vatandaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “Dün ben Değirmenler mevkii ve çevresine hem köpeklerimi gezdirmek, hem de doğa yürüyüşü yapmak için gittim. Doğa fotoğrafları çekmek için kameramı da yanıma aldım. Değirmenler mevkisine yaklaşık 200 metre gibi bir uzaklıkta bu iki şahsı gördüm. O bölgeyi yüzlerce turist ziyaret ediyor. O esnada 2 yabancı turist bölgeyi gezerken bunları gördü ve hemen uzaklaştı. Ayrıca Haremten Koyu’nda da aynı manzaralar var. Hatta orada grup olarak ilişkiye giriyorlar. O bölgeden tur tekneleri, balıkçı tekneleri geçiyor. Bu teknede aile var, kadınlar, çocuklar var. Tam bir rezalet. Kimseye aldırmadan ortalık yerde yapılıyor bunlar.”

İlgili Makaleler
Türkiye’nin gündemine oturan iğrenç olayların yaşandığı Haremtan Koyu nerede?

Bodrum Haremtan Koyu’ndaki iğrenç görüntüler izleyenleri şok etti. Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Haremtan Koyu’nda bir grup erkeğin bu OKU

Tarçının faydaları nelerdir?

Tarçın birçok yemek ve tatlılarda kullanılan bir besin ürünüdür. Hem tatlı hem de acımsı bir tadı var ama yemek ve OKU

Elma sirkesinin kanıtlanmış faydaları! Elma sirkesi nasıl yapılır?

Günümüzde doğal yaşam ve sağlıklı beslenme oldukça popüler bir hâle gelmeye başlıyor. Aslında kadim geleneksel tedavi yöntemlerinde oldukça önemli bir OKU

Alt ıslatma (Enürezis) nedir? Kalıcı çözüm için ne yapmalı?

Alt ıslatma diğer değimiyle enüzeris çocukluk döneminin en bilinen ve en çok sıkıntı oluşturan bir hastalığıdır. Çocuğun normal şartlarda gece OKU

MİDYO  En yoksul 15 ülke: İçecek bir damla su, giyecek kıyafet yok!