Domates güzeli olarak hayatımıza giren ve filmleri ile yıllarca içimizi ısıtan sanatçının birçok filmi bulunmaktadır. Oynadığı filmler yıllardır özelliğini kaybetmemiş ve her seferinde yeniden keyif veren filmler olmuştur. Yeşilçam içerisindeki farklı rolleri ile herkesin sevdiği en iyi Ayşen Gruda filmleri yazımız içerisinde bir arada bulunuyor.

Bizim Aile

Melek Hanım ile Yaşar Usta uzun zamandır eşleri olmadan yaşayan çocuklu insanlardır. Kendilerine aracı olan kişiler sayesinde tanışırlar ve hayatlarını birleştirmeye karar verirler. Ancak bir sorun vardır ve Yaşar Usta’nın dört tane çocuğu bulunur. Melek Hanım’ın ise üç çocuğu vardır ve bu durumu bir türlü çocuklarına anlatamazlar. Evlendikten sonra bu durumu halletmeye karar verirler ve evlendikten sonra çocuklar birbirleri ile tanışırlar. Aynı evde yaşayan yedi çocuk zaman içerisinde tek bir aile olacaktır ve birbirlerine karşı bağlılıkları güçlenecektir. En iyi Ayşen Gruda filmleri arasında bulunan bu filmde sanatçı, Feride karakterini canlandırmaktadır.

İzleyin: Bizim Aile | FULL HD

Gülen Gözler

Yaşar Usta ile Nezaket Hanım bir erkek evlat sahibi olmak için yıllarca çaba gösterirler. Ancak beş tane kızları olur ve hepsine erkek isimleri koyarlar. En büyük istekleri kızlarının hepsini ideal erkeklerle evlendirmek ve onların mutlu olduklarını görmektir. Vecihi ise en büyük kızlarına deli gibi aşıktır ve sürekli babasından istemektedir. Ancak babası Fikret’i bir türlü ona vermez ve ailesinin yaşadığı maceralarla film eğlenceli bir hal alır.

MİDYO  Evde ek iş yaparak bir günde 500 TL kazanma yolları

Video: Gülen Gözler | FULL HD

Neşeli Günler

En iyi Ayşen Gruda filmleri içinde yer alan bu filmde bir ailenin yıllar önce durduk yere dağılması ele alınır. Kazım Bey ile Saadet Hanım birlikte bir turşu dükkanı işletirler, ancak bir gün turşu suyu yüzünden kavga ederler. Birisi iyi turşu suyunun limon ile olacağını savunurken, diğeri sirke ile olacağını savunur. Çocukların bir kısmı anne ile kalırken, diğer kısmı babayla kalır ve yıllarca karşılaşmazlar.  Bir tesadüf üzerine denk gelen iki kardeş diğer kardeşlerle de görüşmek için bir araya gelirler. Hep bir arada yaptıkları plan ile anne ve babalarını barıştırmayı planlarlar.

Seyredin: Neşeli Günler | FULL HD

Avanak Apti

Kemal Sunal ile birlikte rol alan sanatçı, burada Nevin Şenses isimli bir sanatçıyı canlandırır. En iyi Ayşen Gruda filmleri kategorisinde bulunan filmde, Apti Nevin’e aşık olur. Onun kendini umursamayacağını düşünse bile sahne aldığı yere gider. Ancak mekanın içinde bir karışıklık meydana gelir ve herkes ona saygı duymaya başlar. Apti, ise bu karışıklığı kendi yararına çevirir ve onu etkilemek için her şeyi yapar.

Video: Avanak Apti – HD Türk Filmi (Kemal Sunal)

Tosun Paşa

Film içinde birbirine düşman iki aile anlatılır, yıllardır birbirine düşman olan aile bir türlü orta yolu bulamaz. Önce Yeşil Vadi’yi almak için yarışa giren aileler, zaman içinde paylaşılmayacak başka bir şey olduğunu daha görürler. Leyla Davar Bey’in evladıdır ve onunla evlenmenin ailenin şerefini daha iyi bir yere getireceğini düşünürler. Bu nedenle her iki aile de Leyla’yı etkilemeye çalışarak kendi oğulları ile evlendirmeye çalışırlar. Aile Şaban’ı Tosun Paşa olarak tanıtır, gerçeklerin ortaya çıkması ile eğlenceli olaylar gerçekleşir.

MİDYO  Alt ıslatma (Enürezis) nedir? Kalıcı çözüm için ne yapmalı?

Süt Kardeşler

En iyi Ayşen Gruda filmleri içinde yer alan filmde yanlış anlaşılmaların getirdiği komik olaylar meydana gelir. Melek Hanım büyük konağın sahibidir ve herkesin istediği konağın kime kalacağı merak konusudur. Şaban’ı kendi süt oğlu zanneden kadın, onu ve arkadaşını eve alır. Hüsamettin’i ise Bayram olarak gösterirler ve yalanların ortaya çıkmaması için çaba gösterirler. Herkesin birbirini farklı olarak tanıması ile filmdeki olaylar karışır.

 

İlgili Makaleler
İzleyenleri büyüleyen en iyi İtalyan filmleri

İtalyan film sektörü 1903 senesinden beri aktif olarak yeni eserlerle ortaya çıkmaktadır. Dünya üzerinde bilinen en iyi filmlerden birçoğuna ev OKU

Asla kaçırmamak gereken en iyi gerilim dizileri

Gerilim filmlerini izlemeyi seven kişiler, sürekli yeni filmler araştırmaktan sıkılabilirler. Bu nedenle de kendilerine düzenli olarak izleyebilecekleri gerilim dizileri arayabilirler. OKU

Sevgili ile beraber izlenebilecek romantik komedi filmleri

Sevgilinizle yapabileceğiniz aktivitelerden belki de en iyisi Sevgiliyle İzlenebilecek Romantik Komedi Filmleri arasından birini seçip beraber film izlemektir. İzleyeceğiniz film OKU

Hafta sonu izleyebileceğiniz en iyi Kemal Sunal filmleri

Türk sineması içerisindeki en yetenekli kişilerden birisi olarak hala filmleri bıkmadan izlenilen sanatçı Kemal Sunal, komedi alanındaki filmleri ile hayatımızda OKU