En iyi PUBG ayarlarına yönelik önerilerimiz, ayarlarınızı optimize etmenize yardımcı olacaktır. Bunlar, oyundan en iyi kaliteyi elde etmek için dikkat etmeniz gereken hususlardır. Özel ihtiyaçlarınıza göre ayarların nasıl karşılanacağına dair bazı ipuçları ve püf noktaları ekledik. En iyi PUBG ayarlarının ne olduğunu ve sizin için doğru olanı nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, bu öneriler size yardımcı olur. Herkes PUBGyi elinden geldiğince en iyi şekilde oynamak ister. Bunu başarmak için, öncelikle bilgisayarınızın PUBG’yi çalıştırabildiğinden emin olmanız gerekir. Minimum seviyeyi yöneten PC’ler oyunu çalıştırabilirken, önerilen gereksinimler çok daha iyi bir deneyim üretecektir. Var olan birçok oyun içi seçenekle uğraşmaya ne kadar hazır olursanız, göreceğiniz getiriler o kadar büyük olur. Yüzlerce ve yüzlerce maçın hepsini kazanmak için ne kadar çaba sarf ettiğiniz göz önüne alındığında, biraz ekstra avantaj için oyunun kaputunu kurcalamak için biraz zaman ayırmaya değer. Bilgisayarınızın bu gereksinimleri nasıl karşıladığını hızlı bir şekilde kontrol etmek için bunun gibi çevrimiçi araçları kullanabilirsiniz. Bundan sonra, ayrıntıları makinenize uyacak şekilde uyarlamak için kullanabileceğiniz bazı ipuçlarımız var.

Video: Bilgisayar Hızlandırma ve En İyi FPS Ayarları 2020 GÜNCEL

En İyi PUBG Grafik Ayarları

 • Görüntü Modu: Tam Ekran
 • Çözünürlük: Hangi çözünürlük monitörünüze özgüyse mümkün olduğunca yükseğe çıkmak cazip gelebilir. Ancak ekranınızın katı bir sınırı olduğunda bu pek iyi değildir.
 • Oyun İçi FPS Başlığı: Bunu monitörünüzün yönetebileceği şekilde ayarlayın. Daha düşük bir değere ayarlamak performansınızı sınırlayacaktır, bu nedenle FPS için kendinize düşük bir çubuk belirlemenize gerek kalmaz.
 • Parlaklık: Bu daha kişisel bir seçimdir. Ancak, daha fazla görünürlük için parlaklığı normalde olması gerekenin biraz üstüne getirmek isteyebilirsiniz. Farklı haritalar için farklı görünürlükler kullanmak faydalı olacaktır.
 • Render Ölçeği.
 • FPP Kamera FOV: Birçok oyuncu, etraflarındaki her şeyi görebilmek için bu setin yüksek olmasını tercih eder. Bunun kesinlikle faydaları var, ancak onu gerçekten barındırmak için geniş bir ekrana ihtiyacınız var. Bu yüksek ile oynarken biraz avantaj elde edersiniz, ancak bu bir ayarlama olacak, bu yüzden arttırmak istiyorsanız burada deneyin.
MİDYO  Pubg mobile kayıt olma yolları

İzleyin: KASMAYA SON ! PUBG Mobile EMÜLATÖR KASMA SORUNU ÇÖZÜMÜ FPS ARTTIRMA

Performansı Artırmanın Diğer Yolları

 • Windows’ta Powerplanınızı Değiştirin: Güç seçeneklerine girin ve planınızı yüksek performans olarak değiştirin.
 • Steam Başlatma Seçenekleri: Steam’de oynuyorsanız, buradan Başlatma seçeneklerinize gidin. Bunu metin kutusuna girin: “-refresh 75 -malloc = system -USEALLAVAILABLECORES -maxMem = 6000. Bu oyundan daha iyi bir performans elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu, yeni hızınızı ayarlar (sayıyı monitörünüze göre ayarlayın), işletim sisteminin oyuna fazladan bellek ayırmasına izin verir.
 • Kablolu İnternet: Wi-Fi yerine her zaman kablolu bir internet bağlantısını deneyin ve kullanın. Bu, gerçekten en iyi PUBG ayarlarının bir parçası ve bir bütün olarak çevrimiçi oyunlar için daha basit bir tavsiye değil.
 • Programları Kapatma: İhtiyaç duymadığınız tüm programları kapatarak mümkün olduğunca fazla işlem odası boşaltın.
 • Hassasiyeti Ayarlama:En iyi hassasiyet, her şey kadar Mouse padinizden gelir. Daha büyük bir Mouse pad size daha büyük bir hareket alanı sağlar ve oldukça düşük hassasiyetler kullanmanıza izin vererek daha kesin sonuçlar elde etmek için fare ile büyük hareketler yapmanızı sağlar. Duyarlılığınızı buna göre uyarlayın ve kas hafızası oluşturmak için tutarlı tutmayı unutmayın.

 • Grafik Ayarları: Oyununuz bu ayarlarda mükemmel çalışıyorsa, artırmayı deneyin. Kare hızınızın çoğundan ödün vermeden daha iyi görünen bir oyun elde edebiliyorsanız, işleri biraz hızlandırmak tamamen güvenlidir.
 • Performansı Artırmanın Uygun Maliyetli Yolları: Bilgisayarınızın oyunu daha iyi çalıştırmasını sağlamanın uygun maliyetli yolları vardır. Bunlar, sabit sürücünüzde alan boşaltmayı ve gerektiğinde harici sabit sürücüleri kullanmayı içerir. Bir oyun harici sabit diski kullanmak, işleme için gerçek alanınızı boşaltabilir ve işleri çok daha hızlı hale getirebilir. Grafik ayarlarınızı olabildiğince aşağı çevirmek de yardımcı olabilir.
MİDYO  Çocuklar için temel satranç eğitimi nasıl verilir?

 

 

İlgili Makaleler
PUBG FPS nasıl arttırılır?

PUBG, CS: GO ve benzeri rekabetçi savaş oyunlarını akıcı bir şekilde oynamak son derece önemlidir. Bu tür oyunlarda iyi performans OKU

Çocuk odaları için oyun köşesi önerileri

Her evin belli bir düzeni bulunuyor. Bu düzen oda sayısına uygun bir şekilde oluşturuluyor. Genelde çocuklu evlerde çocuk odası bulunması OKU

Çocuklar için evde slime nasıl yapılır?

Çocukların zevkle oynadığı ve son zamanlarda çok popüler olan slime ev ortamında kolayca yapılabilir. Çocuklar ile birlikte slime yapmak eğlenceli OKU

Çocuklar için temel satranç eğitimi nasıl verilir?

Satranç, çocuklarınızın gelişimi için büyük bir öneme sahip olan oyunlar arasında yer alır. Zihinsel gelişim için oldukça büyük bir etki OKU