2022 yılının ilk burç yorumları geldi. Özellikle Yay, Boğa ve Yengeç burcu olanların kendilerine biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor. İşte 2022 yılında alın yazınızda ne neler var sorusunun cevabı…

2021 yılı acısıyla tatlısıyla, üzüntüleriyle geride kalmak üzere. Peki 2022 sizler için nasıl geçecek? İşte 2022 yılının ilk günü burç yorumları geldi. Yay burcu olanlar canınız biraz sıkılabilir, Boğa burcu olanlar dikkat bir çok kişiyi yapacağınız hareketlerle bezdirebilirsiniz. Yengeç burcu olanların da ses getirecek bir çalışması olacak.

Boğa burcu olanların da çevrelerine karşı biraz daha özenli davranmaları gerekiyor. Başak burcu olanların karşısına ise iyi fırsatlar çıkacak.

İşte 2022’in burç yorumları

KOÇ:

Bu yıl ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermeyin. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta olmalı. Sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmalısınız.

BOĞA:

Bu yıl inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortamda adapte olabilmesi için yapacağı tek şey; çevresine karşı iletişim düzeyini yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.

İKİZLER:

Bu yıl yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli olacak. İş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya gelecek ve karşıt görüşler içinde olacağınız bir toplantıyı başarıyla gerçekleştireceksiniz.

YENGEÇ:

Maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Başarılı çalışmalarınız çevrenizde ses getirecek.

MİDYO  Yazlık kıyafetleri saklama vakti geldi. Peki yazlık giysilerimizi saklarken nelere dikkat etmeliyiz?

ASLAN:

Kendinize güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Ama mantıklı yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli atıyorsunuz. Bu yıl enerjinizi doğru kullanacaksınız. Daha tedbirli olmaya çalışın.

BAŞAK:

İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşüncelerde olması sizi çok fazla etkilemeyecek. Yaratıcılığınızı destekleyen davranışlar içindesiniz. Karşınıza çıkacak fırsatlar, geride kalan olumsuzlukları unutturacak.

TERAZİ:

Geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor. Bulunduğunuz ortamlarda dostlarınızın varlığıyla mutlusunuz.

AKREP:

Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Sağduyulu olmak için çaba sarf ediyor, ilginizi ondan esirgemiyorsunuz. Bırakın, biraz da başkaları sizin yerinize düşünsün.

YAY:

Canlı bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Fazla çalışıyorsunuz. Elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken, yardım alabilirsiniz.

OĞLAK:

Yaşamın her adımında bir konuya çabanızın hakim olmasını istiyor, emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Bugünlerde her olayın arkasında farklı nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.

KOVA:

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Her zamanki sakinliğinizi korumalı. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmayın.

BALIK:

Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, işteki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor.

MİDYO  Psikolojiniz bozulacak: Joker filminin konusu ve oyuncuları
İlgili Makaleler
Burcunuza göre insanların gizli zevklerinin analizi

Saklı duran ve gizli olan bazı kişisel zevkler ve arzular başkaları ile paylaşılmadan kişinin kendi başına yaşadığı ve bu konuda OKU

Çin astrolojisindeki burcunuzu biliyor musunuz?

Çin astrolojisi, batı astrolojisi gibi insanlığı 12 değişik burçla ve sembollerle tanımlıyor ancak kişinin burcunu bulmak için doğduğu ay değil, OKU

Bilimsel olarak korkunçluğu kanıtlanmış korku filmleri. İzleyenler kendine gelemiyor

Sinema severler bakımından korku filmleri yarattığı heyecan ve korku hissinden dolayı son derece kritik bir öneme sahiptir. Özellikle bu tarz OKU

Çukur hayranlarını üzen haber. Sinema filminde flaş gelişme

Ekranların final yapan fenomen dizisi Çukur hayranlarını üzen haber. Bir süre önce duyurulan Vartolu Sadettin karakterinin hikayesinin anlatılacağı film ertelendi. OKU