Saklı duran ve gizli olan bazı kişisel zevkler ve arzular başkaları ile paylaşılmadan kişinin kendi başına yaşadığı ve bu konuda asla taviz veremeyeceği istekler olma özelliğine sahiptir. Özellikle başkasıyla paylaşma konusunda son derce ketum olduğumuz bu arzular kişiliğimiz ve genel mizacımız hakkında bazı gizli veriler sunmaktadır. Burçlar ise bilineceği üzere insanın karakteri ve kişiliği hakkında fikir sahibi olmak adına başvurulan bir ön yargı aracı olarak görülmektedir. Arzular ve burçlar ise birleştiğinde gizli zevkler konusunda son derece açıklayıcı yorumların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. İşte burçlara göre saklı kalan gizli zevkler:

12.Koç

Yeni başlangıçlar konusunda en cüretkar olan burç Koç burcudur. Koç kadınları çoğunlukla çok ateşli olmakla birlikte yaşadığı zevki doruklarına kadar yaşamayı arzu etmektedir. Her anın tutku ve aşkla yaşanması konusunda istekli olan Koç burcu, son derece ihtiraslı gizli zevkler sahip olabilmektedir. Koç burcu kırmızı sevmekle birlikte, kırmızının bütün ihtirasını yaşamayı da arzu eder.

11.Boğa

Hareketlilik denildiğinde ilk akla gelen burç olan Boğa, çoğunlukla yerinde duramayan insanların burcudur. Bu sebepten dolayı yatak aktivasyonlarında boğa burcu son derece hareketlidir. Boğa burcu yüksek isteğe sahip olması bakımından partnerini tatminkar bir ilişkiye zorlar.

10.İkizler

İkizler çoğunlukla hoyrat davranışları ve sürekli yaşadığı devinimlerle biliniyor olsa da özgürlüğüne son derece düşkündür. Özellikle istediğini yapma konusunda son derece tutarlı olan ikizler burcu, yarım talebinde bulunmak için başkaları ile temas kurmazlar. Karşılaştıkları her zorluğun sorumluluğunu alarak hareket eden ikizler, bu bağlamda özgür bir ruha sahiptir. Bu sebeplerden dolayı ikizler burcunun en kuvvetli arzusu yaşadığı zorlukların üstesinden gelerek her defasında özgürlüğünü yeniden sağlamak üzerinedir.

MİDYO  Stor perde nasıl çıkarılır ve nasıl yıkanır?

9.Yengeç

Bilineceği üzere sezgisel olma konusunda son derece başarılı olan Yengeç burçları çoğunlukla yüksek hedeflerle hareket etmektedir. İstedikleri şeyi yapma konusunda bitmek bilmez bir arzuya sahip olan Yengeçler, bu özelliklerine rağmen insanlara karşı son derece sadıktır.

8.Aslan

Aslanlar çok belirgin şekilde son derece açık görüşlü olmaktadır. Bu açıklıktan dolayı Aslan burçları sert ve güçlü ilişkileri severler.

7.Başak

Başak burçları çoğunlukla utangaç olarak biliniyor olmasına karşın, herhangi bir şeyi yönetme konusunda enteresan bir takıntıya sahiptirler. Özellikle topluluk yönetme konusunda eğilimi yüksek olan Başak burçları, son derece takıntılılardır.

6.Terazi

Her daim sevgi ile dolu olan ve barışçıl olma konusunda diğer burçlardan ayrılan Terzi insanları, orta yollu olan her şeyden hoşlanırlar. Uçlarda yaşamayı sevmemekle birlikte ılımlı olan her şey ilgilerini çeker. Terazilerin en yüksek arzusu ise dengeli olmak ve açıklık üzerinedir. Muğlak düşüncelerden uzak durmaya çalışan Terazi burçları, olabildiğince berrak ilişkileri sevmektedir.

5.Akrep

Akrepler çoğu zaman iddialı görünmekle birlikte, dünyayı yeniden kurma konusunda yüksek bir arzuya sahiptirler. Bu sebepten dolayı dünya üzerinde yaşanılan aksilikleri kendi dertleri bilerek hareket edip bunlara çözüm bulma konusunda zihinleri sürekli olarak karmaşık bir yapıdadır.

4.Yay

Yay burçları ile ilgili en belirgin detay sosyalleşme konusunda yüksek ilgiye sahip olmalarıdır. Hiçbir şeyin onları sosyalleşmekten alı koyamayacağı düşünülecek olursa Yay burçlarının en büyük arzusu başka bir insanın üzerinden hissedilen sıcaklık ve tutkudur.

MİDYO  Evden online spor yapmak için nasıl bir yol izlemeliyim? (tg)

3.Oğlak

Oğlak burçları için başkaları adına yaşarlar tabiri kullanılsa yanlış olmayacaktır. Oğlaklar çoğu zaman çevresindekilere çok önem verir ve onların durumları hakkında bilgi sahibi olmayı arzu eder. En büyük istekleri ise hayranlık ve saygıdır.

2.Kova

Kova insanları her konuda nevi şahsına münhasır bir özelliğe sahiptir. Bu sebepten dolayı daima orijinal olan Kovalar yeni şeyler üretme konusunda son derece başarılıdır. Seks konusunda ise yeni şeyler denemekten asla vaz geçmezler.

1.Balık

Balıklar daima romantizm ve eğlence aşığı olarak yaşamlarını sürerler. Sevgi konusunda son derece duygusal olan Balıklar, aşkı seksin önüne koyarlar ve bu sebepten dolayı da yüksek ihtirasla yaşanan sevgiler onlar için son derece çekicidir. Doğru kişiyi bulup elde ettikten sonra, ona yüksek bir bağlılık ve aidiyet hissi yaşayan Balıklar, her anlamda partnerini tatmin etmek adına yaşam sürdürürler.

 

İlgili Makaleler
2022’nin ilk burç yorumları. Yay, Boğa ve Yengeç burçları aman dikkat

2022 yılının ilk burç yorumları geldi. Özellikle Yay, Boğa ve Yengeç burcu olanların kendilerine biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor. İşte OKU

Çin astrolojisindeki burcunuzu biliyor musunuz?

Çin astrolojisi, batı astrolojisi gibi insanlığı 12 değişik burçla ve sembollerle tanımlıyor ancak kişinin burcunu bulmak için doğduğu ay değil, OKU

Türkiye’nin en iyi yürüyüş rotaları: Evliya Çelebi yolu, Kaçkar patikası, Likya yolu ve Aziz Paul yolu
MİDYO  İncir aşısı nasıl yapılır? - İncir ağacı özellikleri nelerdir?

Ülkemizin dağları, yaylaları, gölleri ve ormanları, kalabalıktan uzakta ve küçük gruplar halinde sosyalleşebilmek için harika bir fırsat sunuyor. İşte, doğada OKU

Bilimsel olarak korkunçluğu kanıtlanmış korku filmleri. İzleyenler kendine gelemiyor

Sinema severler bakımından korku filmleri yarattığı heyecan ve korku hissinden dolayı son derece kritik bir öneme sahiptir. Özellikle bu tarz OKU