Rüyada Köpekten Kaçmak

Kişinin içindeki aşılması zor korkulara tabir edilir. Sorunlarla yüzleşmekten, gerçekleri duymaktan duyulan korkular yüzünden kişinin kaçtığına işaret eder. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda var olan problemleri konuşmaktan kaçmak ve içsel olarak bu sorunlarla boğuşmak olarak da yorumlanır.

Bir diğer yorumu ise sevilmeyen kişilerden uzaklaşmak, istenmeyen bir ortamdan gitmek ya da genel anlamda içinde bulunulan her sıkıntıdan kaçma isteğine işaret eder. Bu rüya; psikolojik bir takım sıkıntıların işaretçisidir. Ruhsal anlamda yaşanılan çıkmazları gösterir.

İzleyin: RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

Rüyada Köpeklerin Boğuştuğunu Görmek

Bu rüya, düşman olan kişilerin birbiriyle amansız bir mücadeleye gireceğine yorumlanır. Başka bir anlamı ise düşmandan kurtulmak için onun üzerine başka bir düşman salınacağına tabir edilir. Bazen uyarıcı nitelik taşır. Düşmanların kendi aralarında yaşayacakları sorunlarda tarafsız olunması gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Köpek Sahibi Olmak

İyiye yorumlanan rüyalardandır. Kişinin yaşadığı tüm korkularından arınacağına, endişelerden ve kaygılardan kurulacağına yorumlanır. Kişi ruhsal anlamda rahatlayacak, sakin, huzurlu bir iç dünyaya sahip olacak ve daha ferah günler geçirecektir. Bazı yorumlara göre bu rüyayı gören kişi ilişkilerinde yaşadığı sorunlarından kurtulacak varsa ayrılık kararları yeniden gözden geçirilerek tatlıya bağlanacaktır. Bazı yorumculara göre; bu rüya yeni edinilecek bir dostluğa işaret eder. Saygın, dürüst ve sadık bir dost ile tabir edilir.

MİDYO  Rüyada altın küpe görmek ne anlama gelir?

Rüyada Köpek Eti Yemek

Rüyada köpek eti yemek; rüya sahibinin düşmanlarına karşı galip geleceğine, düşmanını alt etmenin bir yolunu bulacağına tabir edilir. Kişi, çevresindeki düşmanlarını fark edecek ve onlara karşı başarı sağlayacaktır. Diğer bir yorumuyla bu rüya; düşmandan elde edilecek mal ya da parayla yorumlanır. Davası olanlar için davayı kazanmaya, zorlu bir alacağı olanlar için alacağını almaya, iş yerinde rakiplerini geride bırakmaya, hakkında çıkarılan iftiralardan kurtulmaya tabir edilir. Genel olarak düşmana karşı üstünlük elde etmektir.

Rüyada Köpek Isırması Görmek

Bu rüya, çevrede bulunan bir düşmandan zarar görmeye delalet eder. Rüya sahibi, bir düşmanının kötü sözlerine, davranışına maruz kalabilir. Eğer rüyada köpek ısırıldığında rüya sahibinin canı yanıyorsa bu uğranılacak zararın biraz daha fazla olabileceğini gösterir. Eğer can yanmıyorsa zararın daha kolay ve hasarsız atlatılabileceğine delalet eder. Birlikteliklerde ihanete uğramaya, kötü söz işitmeye ve can sıkıcı bir takım gelişmelere yorumlanır. Bu rüyada bir anlamda da uyarıcı nitelik taşır. Kişinin düşmanlarına karşı daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

İlgili Makaleler
Bodrum Haremtan Koyu’ndaki rezalette önemli gelişme

Bodrum Haremtan Koyu'nu mesken tutmuş, anadan doğma olarak yüzen ve güpegündüz açık alanda ilişkiye giren erkek grubu gözaltına alınmıştı. Sonrasında OKU

Türkiye’nin gündemine oturan iğrenç olayların yaşandığı Haremtan Koyu nerede?

Bodrum Haremtan Koyu’ndaki iğrenç görüntüler izleyenleri şok etti. Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Haremtan Koyu’nda bir grup erkeğin bu OKU

MİDYO  Sevgililer gününü bekleme! Sürpriz hazırlamak için püf noktaları
Rüyada ağlamak ne anlama gelir? Rüyada ağlama nasıl yorumlanır?

Rüyada ağlamak bir çok değişik şekilde tabir edilir. Ama ağladıysanız üzülmeyin, çünkü bir çok yorum olumluya çıkıyor. Gün içerisinde oldukça OKU

Tarçının faydaları nelerdir?

Tarçın birçok yemek ve tatlılarda kullanılan bir besin ürünüdür. Hem tatlı hem de acımsı bir tadı var ama yemek ve OKU