Rüyada kedi görmek, kedi yavrusu görmek ya da kedi görüp kovalamak, farklı farklı anlamlara gelebilir. Rüyalar, çoğu zaman önemsiz olarak görülseler de aslında bizlere bazı şeyleri işaret ederler. Uykumuzdan uyandıktan sonra kimi rüyaları hatırlamakta zorlansak da kimileri de bizleri etkisi altında bırakabilir. Her rüyada olduğu gibi rüyada kedi görmek de çok farklı açılardan ele alınıp yorumlanmaya açıktır.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek kimi zaman olumlu durumların gerçekleşeceğine işaret etse de bazı yorumcular tarafından kötü olarak da yorumlanabilir. Bu yorumlamalar genellikle kedinin rengine veya nasıl göründüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedirler. Rüyasında kedi gören kişinin, genel olarak çocuk sahibi olacağına veya etrafında bir kadın düşmanı olacağına inanılır.

  • Rüyada kedi görmek, genç bir kadından kötü bir haber alınacağı anlamına gelir. Eğer rüyada görülen kedinin rengi siyah ise bu durum haber getiren kadının düşmanınız olduğu ya da sizi sevmediği anlamındadır. Aksi halde eğer görülen kedinin rengi beyaz ise haber getirenin ya iyi bir haberle geleceği ya da dostunuz olacağı düşünülür.
  • Rüyada beyaz renkte bir kedi görmek, rüya sahibinin iş hayatında, özel hayatında ve aile ilişkilerinde yaşadığı sıkıntılar sonrasında refaha ve huzura ulaşacağı anlamına gelir.
  • Rüyada kedilerin çiftleştiğini gören kişi sıkıntılarından kurtulacak ve yaşamına bolluk içerisinde devam edecektir.
  • Rüyasında kedi gören kişi erkek ise kötü bir kadınla ilişki yaşayacaktır.
MİDYO  Bel ve sırt ağrısı yaşayanlar için uyku pozisyonları

Kişinin rüyada kedi görmesi bu şekilde iyi veya kötü olarak yorumlansa da kedinin nasıl ve ne şekilde görüldüğü oldukça önemlidir.

İzleyin: Rüyada kedi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, gündelik hayatınızda size destek olacak ve yükünüzü hafifletecek bir yardımcının varlığına işarettir. Bir başka yorumlamaya göre ise rüyada yavru kedi gören kişi, vefasız birisiyle karşılaşacaktır. Bu sebeple çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerekebilir. Rüyayı gören kişi yavru kediyi seviyorsa, rüya sahibinin merhametli, kendisine güvenen bir kişi olduğuna ve hiçbir zorluk anında yıkılmadan yoluna devam edebilecek kadar güçlü olduğuna yorulur.

Rüyada Kedi Saldırması Ne Anlama Gelir?

Kediler diğer evcil hayvanlara oranla daha sinsi, nankör ve saldırgan olarak nitelendirilirler. Bu sebepten dolayı rüyada kedinin saldırdığını görmek, pek iyiye yorulmaz. Rüyasında kendisine bir kedinin saldırdığını gören kişi,  etrafındakilerden kötülük görecektir ve bu sebeple kendisini gelecek olan tehlikelere karşı korumalıdır. Çünkü rüya sahibi yakın çevresinden bir kötülük görecek ve bu durum onu ve ailesini etkileyecektir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyasında kedi kovalayan kişi, kendisi için kurulan dümenlerden tek başına başarılı bir şekilde kurtulacaktır. Rüya sahibinin etrafında onun kötülüğü için çalışan kişiler kendi kazdıkları kuyuya düşecek ve rüya sahibi, bu düşmanlarına karşı tedbir aldığı sürece bu sorunların üstesinden gelebilecektir.

Görüldüğü gibi rüyada kedi görmek, rüya sahibinin kediyi nasıl gördüğüne göre değişmekte ve kimi zaman kötüye kimi zaman ise iyiye yorumlanmaktadır. Bizlerin yapması gereken ise kötü bir rüya gördüğümüzde bunu her zaman için iyiye yormaya çalışmak, etrafımıza iyi bir enerji yaymaktır.

MİDYO  Rüyada uçmak nasıl tabir edilir?
İlgili Makaleler
Rüyada uçmak nasıl tabir edilir?

Rüyada uçtuğunu görmek, rüyada uçmak, genellikle özgürlük duygusuyla ilgilidir. İnsanın kendisini uçarken rüyasında görmesi, bazen de normal hayatta bazı şeylerin OKU

Rüyada yüzmek ne anlama gelir? Rüyada yüzme yorumu

Rüyada en çok görünen eylemlerden biri de yüzmektir. Denizde, havuzda, temiz suda, pis suda yüzmek değişik şekillerde yorumlanabilir. Bilinçaltının beyine OKU

Rüyada altın küpe görmek ne anlama gelir?

Rüyada altın küpe görmenin anlamı nedir? Rüyada altın küpe hediye etmek, altın küpe hediye almak ne demek, erkeğin böyle rüya OKU

Rüyada deniz görmek ne anlama gelir?

Rüyada deniz görmek nasıl yorumlanır, ne anlama gelir? Sorusunun cevabı için birden fazla rüya yorumu mevcut. Genelde rüyada deniz hayırlara OKU