Rüyada kedi görmek, kedi yavrusu görmek ya da kedi görüp kovalamak, farklı farklı anlamlara gelebilir. Rüyalar, çoğu zaman önemsiz olarak görülseler de aslında bizlere bazı şeyleri işaret ederler. Uykumuzdan uyandıktan sonra kimi rüyaları hatırlamakta zorlansak da kimileri de bizleri etkisi altında bırakabilir. Her rüyada olduğu gibi rüyada kedi görmek de çok farklı açılardan ele alınıp yorumlanmaya açıktır.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek kimi zaman olumlu durumların gerçekleşeceğine işaret etse de bazı yorumcular tarafından kötü olarak da yorumlanabilir. Bu yorumlamalar genellikle kedinin rengine veya nasıl göründüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedirler. Rüyasında kedi gören kişinin, genel olarak çocuk sahibi olacağına veya etrafında bir kadın düşmanı olacağına inanılır.

  • Rüyada kedi görmek, genç bir kadından kötü bir haber alınacağı anlamına gelir. Eğer rüyada görülen kedinin rengi siyah ise bu durum haber getiren kadının düşmanınız olduğu ya da sizi sevmediği anlamındadır. Aksi halde eğer görülen kedinin rengi beyaz ise haber getirenin ya iyi bir haberle geleceği ya da dostunuz olacağı düşünülür.
  • Rüyada beyaz renkte bir kedi görmek, rüya sahibinin iş hayatında, özel hayatında ve aile ilişkilerinde yaşadığı sıkıntılar sonrasında refaha ve huzura ulaşacağı anlamına gelir.
  • Rüyada kedilerin çiftleştiğini gören kişi sıkıntılarından kurtulacak ve yaşamına bolluk içerisinde devam edecektir.
  • Rüyasında kedi gören kişi erkek ise kötü bir kadınla ilişki yaşayacaktır.
MİDYO  En yoksul 15 ülke: İçecek bir damla su, giyecek kıyafet yok!

Kişinin rüyada kedi görmesi bu şekilde iyi veya kötü olarak yorumlansa da kedinin nasıl ve ne şekilde görüldüğü oldukça önemlidir.

İzleyin: Rüyada kedi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, gündelik hayatınızda size destek olacak ve yükünüzü hafifletecek bir yardımcının varlığına işarettir. Bir başka yorumlamaya göre ise rüyada yavru kedi gören kişi, vefasız birisiyle karşılaşacaktır. Bu sebeple çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerekebilir. Rüyayı gören kişi yavru kediyi seviyorsa, rüya sahibinin merhametli, kendisine güvenen bir kişi olduğuna ve hiçbir zorluk anında yıkılmadan yoluna devam edebilecek kadar güçlü olduğuna yorulur.

Rüyada Kedi Saldırması Ne Anlama Gelir?

Kediler diğer evcil hayvanlara oranla daha sinsi, nankör ve saldırgan olarak nitelendirilirler. Bu sebepten dolayı rüyada kedinin saldırdığını görmek, pek iyiye yorulmaz. Rüyasında kendisine bir kedinin saldırdığını gören kişi,  etrafındakilerden kötülük görecektir ve bu sebeple kendisini gelecek olan tehlikelere karşı korumalıdır. Çünkü rüya sahibi yakın çevresinden bir kötülük görecek ve bu durum onu ve ailesini etkileyecektir.

Rüyada Kedi Kovalamak

Rüyasında kedi kovalayan kişi, kendisi için kurulan dümenlerden tek başına başarılı bir şekilde kurtulacaktır. Rüya sahibinin etrafında onun kötülüğü için çalışan kişiler kendi kazdıkları kuyuya düşecek ve rüya sahibi, bu düşmanlarına karşı tedbir aldığı sürece bu sorunların üstesinden gelebilecektir.

Görüldüğü gibi rüyada kedi görmek, rüya sahibinin kediyi nasıl gördüğüne göre değişmekte ve kimi zaman kötüye kimi zaman ise iyiye yorumlanmaktadır. Bizlerin yapması gereken ise kötü bir rüya gördüğümüzde bunu her zaman için iyiye yormaya çalışmak, etrafımıza iyi bir enerji yaymaktır.

MİDYO  Rüyada köpek görmek ne anlama gelir?
İlgili Makaleler
Rüyada deniz görmek ne anlama gelir?

Rüyada deniz görmek nasıl yorumlanır, ne anlama gelir? Sorusunun cevabı için birden fazla rüya yorumu mevcut. Genelde rüyada deniz hayırlara OKU

Rüyada elma görenler dikkat! Rüyada elma gördüyseniz hayatınız değişebilir

Elma rüyaları, refah, zenginlik, mükemmellik ve güzelliği ifade eder. Genellikle uyum, zevk, doğurganlık ve cinsel arzu ile ilgili olan iyi OKU

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir?

Rüyada köpek görmek genel anlamı ile sadakate bazen de düşmanlığa yorumlanan bir rüyadır. Rüyada köpek görmek, kişinin dostları yönünden şanslı OKU

Rüyada ağlamak ne anlama gelir? Rüyada ağlama nasıl yorumlanır?

Rüyada ağlamak bir çok değişik şekilde tabir edilir. Ama ağladıysanız üzülmeyin, çünkü bir çok yorum olumluya çıkıyor. Gün içerisinde oldukça OKU