Sevgilinizin, eşinizin sizi kandırdığından mı şüpheleniyorsunuz? Ona güvensizliğiniz mi var? Çocuğunuzun WhatsApp mesajlarını kontrol mu etmek istiyorsunuz? Yada iş yerindeki çalışanınızın dolandırıcılığından mı şüpheleniyorsunuz? Kimlerle yazıştıklarını mı görmek istiyorsunuz? Aslında bunları öğrenmek çok da zor değil. İşte size çok basit bir yöntem…

Günümüz teknoloji dünyasında elimizdeki cep telefonuyla artık hayata bağlanıyoruz. Akıllı telefonumuzla hemen hemen her şeyi yapabilme imkanımız var. İletişim teknolojisinin bu kadar gelişmesi hayatımıza o kadar çok kolaylıklar sağlıyor ki…

Tabi bir de cep telefonlarının bu kadar zengin içerikler içermesi, her şeyi yapabiliyor olmamız aynı zamanda bazı sakıncaları da getiriyor. Özellikle sevgili ya evliyseniz.

İnternette sürekli ‘sevgilimin mesajlarını nasıl okurum? Başkasının telefonu nasıl ele geçirilir? WhatsApp mesajlarını nasıl okuyabilirim? Çocuğumun WhatsApp mesajlarını nasıl inceleyebilirim?’ gibi soruların cevabı sıklıkla aranıyor oldu.

WhatsApp mesajları nasıl okunur?

Peki neden birisinin WhatsApp mesajlarını okumanız gerekiyor? Çocuklarınızı siber zorbalıklardan korumak ve riskli davranışlardan kaçınmasını sağlamak için, ya da güvensizlik duyduğunuz eşinizin ya da sevgilinizin kiminle yazıştığını, kiminle görüştüğünü, telefon rehberini kuşkuya düştüğünüzü için ele geçirmek istiyorsunuz, ya da dolandırıcılıktan şüphelendiğiniz bir çalışanınızın yazışmalarını görmek istiyorsunuz….

Anlayacağınız sebebiniz yeterince fazla. Sonuçta evet başkasının cep telefonunu yanınızda olmasa bile, onu ele geçirip yazışmaların kontrol etme imkanına, bilgilere erişme imkanına sahip olabilirsiniz.

MİDYO  Whatsapp aramasında ses karşı tarafa gitmiyor ne yapılabilir?

Seyredin: Başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabileceğiniz casus uygulamalar!

Hem de kendi telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile bunu yapmanız mümkün…

İki casus uygulama

Casus uygulamalarla WhatsApp mesajlarını okumak mümkün. Bu sayede telefondaki bilgilere erişmeniz artık olasılıklar içinde.  WhatsApp konuşmalarını almak, ekli video dosyalarını görüntülemek ve silinmiş olsalar bile ses dosyalarını dinlemek için mSpy veya Highster Mobile gibi casus uygulamaları kullanmak mümkün.

MSpy

MSpy ile WhatsApp iletişimini izleyebilirsiniz. WhatsApp dosyalarına erişmeniz gerektiğinde iPhone ve Android telefonlarda çalışabilen ve tüm hedef cihazlarda sonuç veren bir casus uygulama mSpy.

WhatsApp mesajlarını okumak ve çalışanlarınızın, çocuklarınızın ve diğer aile üyelerinin bu popüler mesajlaşma ağındaki davranışlarını kontrol etmek için öncelikle MSpy’ı indirmeniz gerekiyor.

Bu uygulama hem iPhone hem de Android cihazlarda rahatlıkça kullanılabiliyor. Yalnız uygulamanını sistemle uyumlu olmasına dikkat etmekte fayda var.

İndirilen uygulama sayesinde, hedef WhatsApp’ı bir kerede izlemeye başlar. Yakalanan verileri kurbanın WhatsApp hesabından, uygulamanın çevrimiçi portalındaki kullanıcı hesabınıza yükler. WhatsApp verilerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Yakalanan verileri görüntülemek ve WhatsApp konuşmalarını okumak için çevrim içi kontrol panelinizde oturum açmanız gerekir.

Kayıtlı WhatsApp konuşmaları görüntülemek  için de kontrol panelindeki IM’lere tıklayıp,  listeden WhatsApp’ı seçmeniz gerekiyor.

Bu uygulamayla birlikte tüm konuşmaları görebilirsiniz.

MİDYO  Elektrikli araç şarj istasyonu teknolojisinde son gelişmeler

iPhone’da

Uygulamayı iPhone’a yükleme işlemi biraz da farklı olabiliyor. Hedef telefonda bulut depolamayı etkinleştirin. Ardından, hedefin iCloud kimlik bilgilerini mSpy içine girin. Hesaplar senkronize edilir ve erişiminiz başlar.

MSpy, tüm WhatsApp sohbetlerini izlemek için kullanabileceğiniz, her konuşmanın tarihini ve saatini görmek için kullanabileceğiniz hepsi bir arada bir izleme aracıdır. Ayrıca, toplanan verilere uzaktan erişebilir ve hatta jailbreak olmadan iOS cihazlarında bile WhatsApp etkinliğini gözetleyebilirsiniz.

iMyFone ile de bunu yapabilirsiniz

Eğer, hedef bir iPhone’dan WhatsApp konuşma mesajlarını almanız gerekiyorsa öncelikle iMyFone’u App Store’dan indirmeniz gerekiyor. Daha sonra “Onar” düğmesini bulup, tıklayın ve kontrol etmek için WhatsApp’ı seçin. Taramayı başlatın ve tamamlanmadan önce bir süre bekleyin. Kurtarmak istediğiniz belirli WhatsApp dosyalarını seçin. Yedekleme WhatsApp dosyasını görüntüleme fırsatını elde etmek için Bilgisayarı Kurtar düğmesine tıklayın.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okurken dikkat etmeniz gerekenler

Whatsapp mesaj ve konuşmalara yapılan erişimler izinsiz olduğu zaman ve bu durum fark edildiği zaman çeşitli hukuki yaptırımları da beraberinde getirecektir. Bu nedenle tanıdığınız dahi olsa konuşma ve mesajlara erişim sağlanmak istendiği belirtilmeli ve bu durumdan okuyacağınız kişiyi haberdar olarak onayını alış olduğunuza emin olmanız gerekir.

Aksi durumlarda hukuki olarak; haklı nedenlere bağlı olarak boşanma davalarının açılabilmesi ve bu dava türünün beraberinde getirdiği yaptırımlar, ilişki içi zedelenme gibi haller ortaya çıkabilir.

MİDYO  Elektronik ticaret hakkına bilinmesi gerekenler... Aşamaları, gelişimi, faydaları ve nasıl yapılır?
İlgili Makaleler
Whatsapp aramasında ses karşı tarafa gitmiyor ne yapılabilir?

Whatsapp aramasında ses karşı tarafa gitmiyor problemi oldukça yaygın olarak araştırılan bir konudur. Bu soruya cevap bulabilmek için yazımızı okuyabilir OKU

Devlet, WhatsApp mesajlarını okuyabilir mi?

WhatsApp mesajlarınız devlet tarafından okunabilir mi? Gönderdiğiniz mesajlar, paylaştığınız videolar ve fotoğraflar devlet kurumları  tarafından tarafından izleniyor mu? WhatsApp yazışmalarında OKU

WhatsApp web nasıl kullanılır?

Akıllı telefonlar hayatımızın çok önemli bir parçası haline gelmiş durumda. İçlerinde barındırdığı uygulamalar sayesinde birçok işimizi kolayca halletmemizi sağlayan bu OKU

Aldığınız epostalara dikkat! Güvenli olmayan eposta ekleri nasıl anlaşılır?

Son zamanlarda, e-posta eklerinde kötü amaçlı yazılımları gizlemek için çeşitli teknikler kullanan spam ve kimlik avı kampanyalarında önemli bir artış OKU