Ucuz olmasıyla bilinen ve ekonomik adresin adresi olarak gösterilen A101 marketlerinde satılan erkek iç çamaşırları sosyal medyada büyük ilgi çekti ve markete tepki gösterildi. Erkek boxerların fiyatları resmen dudak uçuklattı ve marketin ‘ekonomik’ uygunluğu sorgulanır oldu. İşte o iç çamaşırları ve fiyatları…

Türkiye’nin her bölgesinde yer alan ve ucuz olmasıyla ün salan A101 marketleri bu kez şaşırttı. Ekonomik alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar bazen A101 kataloglarının çıktığı günlerde kapısında uzun kuyruklar oluşturduğu A101 marketlerinde son dönemde satılan bir ürün sosyal medyada oldukça büyük ilgi topladı.

Gıdadan, giyime kadar bir çok ürünün satıldığı A101 marketlerde şu anda erkek giyim alanında 12 lira 45 kuruşa satılan erkek iç çamaşırları yani boxerler de bulunuyor. Ancak bugünlerde markette satılan yeni erkek boxer fiyatları resmen dudak uçuklattı.

Şu anda A101’de satılan en uygun fiyatlı erkek boxer Silk-Blu markalı ürünler. Fiyatı ise 12.45 lira.

Ancak web sitesinden alışveriş yapacağınız zaman karşınıza çıkan erkek boxerların fiyatı resmen çıldırttı. Ucuz olmasıyla bilenen a101 marketlerindeki erkek iç çamaşırlarının fiyatı inanmayacaksınız ama 569 liradan başlıyor.

MİDYO  Döviz büroları altın bozar mı?

Tommy Hilfiger markalı Erkek Boxer üçlü set olarak satılıyor ve fiyatı 569 lira. Bir ürünün tanesi 190 liraya geliyor, üstelik bunlar indirimli hali.

Yine Calvin Klein marke boxerlar ise üçlü olarak satılıyor ve fiyatı ise 529 lira. Burada ise bir tek ürünün fiyatı 176 liraya geliyor.

Ucuz olmasıyla bilinen A101 marketlerindeki bu ürünler sosyal medyada da çok konuşuldu. Vatandaşlar marketteki bu ürünler görünce paylaşımlar yapmaya başladı.

İşte diğer ürünlerin fiyatları:

Tommy Hilfiger 3’lü Boxer Erkek 1U87903766-990 Siyah 469 lira

Calvin Klein NB2614-905 3’lü Erkek Boxer Mavi-Siyah-Lacivert 429 lira

Calvin Klein 2’li Boxer Erkek NB2385A-BNM Siyah 399 lira

A101 HAKKINDA

Şirketin web sayfasında A101 ile ilgili şu bilgiler mevcut:

2021 sonu itibariyle 11.000’in üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren A101 Türkiye’nin en yaygın zinciri olmasının yanı sıra 61.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün öncü şirketleri arasındadır. Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2021 Raporu’na göre, Dünya’nın en hızlı büyüyen ilk 10 perakende şirketi arasındaki %100 yerli sermayeli tek Türk şirketi olup, listede 6.sırada yer almaktadır.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan A101; müşterilerine en ucuz fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunarken, müşterilerinin tercihini iş modelinin merkezine koyarak, gerekli denetim, kalite ve tedarik standartlarını geçen ürünlerden yalnızca müşteri memnuniyetini sağlayan ürünlere raflarında yer vermektedir.

MİDYO  SGK'dan kadınlara müjde geldi. Başvurular 21 Şubat'ta başladı. Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan 4 bin kadın girişimciye ilaç gibi gelecek çalışma

13 yıllık tecrübesiyle müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri başta olmak üzere tüm paydaşlarıyla ilişkilerini güven üzerine kuran A101, yenilikçi ve dinamik yapısıyla perakende sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.

SAYILAR VE ÖDÜLLERLE A101

SAP Kalite Ödülleri 2021’de Bulut Dönüşümü dalında Büyük Ödül sahibi

Dünyanın en hızlı büyüyen altıncı perakende şirketi (Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2021 Raporu)

Dünyada Instagram’da en çok beğenilen ikinci perakende markası (SocialBakers 1 Ocak-19 Kasım 2020 verileri)

Zincir Marketler Kategorisinde Altın ödül sahibi (Social Media Awards Turkey 2020)

Dünyanın en hızlı büyüyen beşinci perakende şirketi (Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2019 ve 2020 Raporları)

Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde toplam 11.000’den fazla market ile 2015-2016-2017 yıllarında:

  • Türkiye’de en çok istihdam yaratan şirketi
  • Türkiye’de en çok kadın çalıştıran şirketi
  • Türkiye’de en çok engelli çalıştıran şirketi

 

2019 yılının Türkiye’de en çok kadın çalıştıran şirketi

1200’den fazla ürün çeşidi ile %99’un üzerinde hane penetrasyonu

5 milyondan fazla  indirmeye sahip A101 Kapıda mobil uygulaması ile Türkiye’de her ilde aynı gün adrese teslimat.

İlgili Makaleler
Ev kadınlarına emeklilik müjdesi. Ev kadınları çalışmasa dahi emekli olabilecek. Ev kadınları nasıl emekli olabilir?

Ev kadınları için çok önemli bir haber geldi. Ev kadınları da artık evli olduğu dönemlerdeki sürelerine göre emekli olma hakkı OKU

Vatandaşlar dikkat! Yastık altı altında yeni dönem başlıyor. Bilezikler devlete… Altın Tasarruf Sistemi nedir? Yastık altı altınlar sisteme nasıl kazandırılacak?
MİDYO  Solucan gübresi üretim tesisi nasıl yapılır, ne kadar kazandırır?

Kur Korumalı Mevduat sisteminden sonra hükümet bir de yastık altı altın tasarruflarının ekonomiye kazandırılması için Altın Tasarruf Sistemi hesabını devreye OKU

Kolay yoldan para kazanmak isteyenler dikkat! En hızlı para kazanma yolları

Son zamanlarda raflarda artan fiyatlardan dolayı her kesim ekonomik anlamda zorluk çekmeye başladı. Maddi anlamda yaşanan bu zorlu günler insanların OKU

Arabanıza reklam alarak para kazanma yolları

Para kazanmak için elde olan imkanların doğru şekilde değerlendirilmesi gerekir. İmkanlar doğru bir şekilde değerlendirildiği zamanlarda; iş yeri olmadan, üstün OKU