Makyaj trendleri zamanla gelişmeye ve dikkat çekmeye devam etti. 2021’de deneyeceğiniz makyaj trendlerinin başında nemli bir cilt, alınmamış kaşlar ve doğal kirpikler bulunur. Yeni bir yılın başlangıcı, bakışınızı bir sonraki seviyeye taşımak için her zaman harika bir bahanedir.  Sizin göz makyajınız ister yumuşak, nötr gözler için titiz olun, isterse abartılı dumanlı bir gözle veya renk patlamalarıyla bir şeyleri göstermeyi sevin, bakışlarınız önemli olacaktır. Kendi kararlarınızdan biri haline getirerek ve modaya uygun bir şey deneyebilirsiniz.

Doğal makyaj

2021 yılında doğal makyaj yapımı trend olma eğilimi gösterebilir. Doğal makyaj yapımı sadeliği ve oldukça basit yapımı ile çalışan kadınlar için trend olabilir.

Trendler

2021’de Paris görünümü en iyi makyaj trendler arasında olacaktır. Güne hazırlanırken bu senaryoyu düşünün. Fondöten ve şekillendirme için yarım saat harcamak yerine, bunun yerine bir BB krem ​​ve bir miktar rimel sürün. Ardından, zahmetsiz bir kırmızı dudağı mükemmelleştirmek için geri kalan zamanınızı aynanın önünde geçirin. Bu görünüşte kolay makyaj trendi, 2021’de evdeki becerilerinize meydan okuyacaktır. Cesur renkler, 2021’in en iyi makyaj trendlerinden biri olacaktır. Makyaj söz konusu olduğunda, koyu renklerin genellikle yalnızca göz farı paletlerinde var olduğu bilinmektedir. Çılgın göz farı paletini düşündüğünüzde, renk gerçekten sadece göz kapaklarımıza ait ve başka hiçbir yere ait değil gibi görünüyor. 2021’de çizgi filmden ilham alan göz makyajı en iyi makyaj trendlerinden biri olacak.

MİDYO  Kalın kaşlara nasıl şekil verebiliriz?

Seyredin: 2021 Makyaj Trendlerini Deniyorum | Bronz ve Kızıl Tonlarda Makyaj

Gözler

Büyük, hareketli gözleri ve farklı rimel / göz kalemi görünümüyle, cesur göz makyajıyla eş anlamlı hale geldi. Ancak trendler geliştikçe, çizgi filmden ilham alan göz makyajı da değişti ve 2021, en son karışımı ön plana çıkaracak. 2021’de çılgın, androjen makyaj trendleri ön plana çıkacak. Karanlık dudaklar ve dumanlı gözler 2021’de geri dönüş yapacak. Gotik çağı gerçekten kitaplar için biriydi, bu nedenle koyu renkli göz makyajı ve dudak uydurmayı sevenler, 2021’in görünümün yeniden dirilişini müjdelediğini bilmekten mutluluk duyacaklar. 2021’de çatlak kaş, en iyi makyaj trendlerinden biri olacak. 2020 senesi özellikle maske kullanımı nedeniyle bazı moda ve makyaj trendlerinin öne çıkmasını sağladı. Ancak hiçbiri 2020’nin sonları için popülerlik kazanan ve yalnızca 2021’e kadar devam edecek olan kaş estetiğinden daha önemli olmamıştır. Kaş trendlerinin makyaj dünyasında geliştiği biliniyor ve bu yarı kalıcı değişim pek çok insanı heyecanlandırmış durumda.

İzleyin: 2021 BURÇLAR ve MAKYAJ /ALP KAVASOĞLU | SU KARAKUŞ

Dudaklar hakkında her şey

En yeni makyaj trendi tamamen dudaklarla ilgili olduğundan, daha trend bir başlangıç başlıyor. Dudaklarınıza parlak bir renk patlaması eklemek, makyaj görünümünüzü basitten sofistike hale getirebilirsiniz. Bu makyaj sadece kolay görünmekle kalmaz, aynı zamanda hem gündüz hem de gece kullanılabilir.

Gözler hakkında her şey 

Ruha açılan meşhur pencere, gözlerimiz makyaj ifademizin ve bireyselliğimizin gerçek göstergesi haline geldi. Koyu siyah astar hareketleri, çarpıcı neon veya ince pembe gölgeler ile vurgulanmış ve güçlü, kusurlu kaşlarla çerçevelenebilir. En azından çarpıcı bakışlara kendi bakış açımızla bakanın dikkatini çekebiliriz. 2021 yılında trend listesinin bir numaralı dikkat çekici makyajı gözlere yapılacaktır. Maske ile imtihan devam ettiği şekilde gözler makyaj için önemli bir mekân oluşturacaktır. Gözünüze birkaç zıt renk tonu kullanmak, renklerle deneyler yaptığınız için harika olabilir. 2021 makyaj trendlerini denemeden önce, göz farı astarı sürmeyi unutmayın. Gölgelerinizin ve uygulamanızın pürüzsüz olmasını ve makyajınızın gerçekten yerinde kalmasını sağlayacaktır. Kalıcı bir makyaj için bu detay oldukça önemlidir.

MİDYO  Makyaj yaparken bu hataları yapmayın! İşte en çok yapılan makyaj hataları
İlgili Makaleler
Her kadının mutlaka bilmesi gereken güzellik tüyoları

Her kadın göz kamaştırıcı görünmek için çeşitli cilt bakımı uygulamalarına başvurur. Işıl ışıl bir cilt, pürüzsüz bir yüz ve sağlıklı OKU

Makyaj yaparken bu noktalara dikkat!

Birçok kadın için makyaj yapmak son derecede önemli bir durum olurken makyaj yaparken dikkat edilmesi gerekenler de bilinmelidir. Makyaj yaparken OKU

Evde pratik makyaj malzemesi nasıl yapılır?

Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz makyaj malzemelerinden bir tanesi de doğal dudak nemlendiricileri olmuştur. Bu sayede, kışın kuruyan ya da çatlayan dudaklarınızı OKU

Bronz tenliler nasıl makyaj yapmalı?

Bronz tene nasıl makyaj yapılır? Yıllardır süregelen kadınların 'kahverengi ve buğday ten merakı' son zamanlar da bronz tene çevirilmiş bulunuyor. OKU