Beş sezondur yayın hayatına devam eden ve entrikası hiç bitmeyen dizi tabi ki Yasak Elma! Bu videomuzda gündemden düşmeyen bu dizinin yeni bölümleriyle ilgili tahminlerimizi ve sürpriz gelişmeleri sizinle paylaşacağız. Sizlerin de yorumlarınızı ve merak ettiğiniz soruları heyecanla bekliyoruz.

Yasak Elma’da Halit karakteri geri mi dönüyor?

Yasak Elma renkli oyuncu kadrosu ve entrika dolu hikayesiyle sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Özellikle Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece büyük beğeni topluyor. Beş sezonda hikaye epey evrildi tabi özellikle Halit Argun karakterine can veren Talat Bulut’un diziden ayrılmasıyla hikaye başka noktalara taşındı. O dönem ayrılığı sansasyonel olan ve dizi ekibiyle davalık olan Talat Bulut sevenlerini mutlu edecek bir haberle geldi. Talat Bulut’un hayranları heyecanlı bekleyişe başladı çünkü Bulut yine aynı kanalda Mahkum dizisiyle ekranlara dönmenin hazırlığında.

İZLEYİN: Yasak Elma 133. bölümde neler olacak? Talat Bulut geri mi dönüyor?

Yasak Elma 132.bölümde neler yaşandı?

Yeni bölüm tahminlerimize geçmeden önce bakalım 132. Bölümde neler yaşanmış? Tüm yaşananlara rağmen yıldızın vicdanı yine iş başındadır tam da bu yüzden aralarındaki sır Yıldız ve Kumru arasındaki buzları biraz olsun eritir. Kumru’nun sırrını koruyacağını söz veren Yıldız evdekilere karşı şüphe çekmiştir.

MİDYO  Yargı final yapacak mı? 22.bölümde Ceylin hapse mi giriyor?

Yine de kalbine söz geçiremez ve kumrunun iyi olmasını ister. Entrika kraliçesi Ender ise bu sırada boş durmayacaktı elbet. Doğan’ı unutamayan Ender, Çağatay ve Meriç’in konuşmasına şahit olur böylece aradığı fırsat çoktan ayağına gelmiştir. Çağatay ve Kumru buluşmasını hemen Doğan’a yetiştirir. Kraliçenin tek planı bu değil tabii ki. Çıktığı canlı yayında Çağatay ile nispet yapıp Yıldız’ı delirtmese şaşırırdık. Aynı zamanda bu sahnede önemli bir gönderme de yapıldı. Yayından önce ses kontrolünü yapmak isteyen bir çalışan Ender’in yanına geldi. O esnada sunucu ile konuşan Ender ise çalışanı vurarak uzaklaştırdı. Kısa sürede Twitter’da gündem olan bu sahnede ses kontrolü yapan İHA muhabiri Ahmet Demir’e tokat atan Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yapıldı. Sahneyle ilgili yorum yağmuru oldu desek yalan olmaz.

Yasak Elma yeni bölümde neler olacak?

Bölümün ilerleyen sahnelerinde Doğan, Yıldız’ın Ender’in arabasına zarar verdiğini öğrenir. Bu olay ikilinin arasını açar. Kumru’ya sinirli olan Doğan, sinirini biraz da Yıldız’dan çıkartır. görür. Bunun üstüne Kumru’yu evden atar. Kredi kartları kapatılan Kumru, aklına gelen herkesten yardım ister fakat kimse oralı olmaz. Tabi Kumru nankörlükte çığır açar ve kendisine onca şeye rağmen yardım eden Yıldız’ı da kırar. Yeni bölüm fragmanından da yine bomba gibi entrika ve neşe dolu bir bölüm geleceğini anlıyoruz. Geçen bölüm Yıldız ve Ender arasında yükselen tansiyon bu bölüm de düşmeyecek gibi duruyor. Ender planlarıni hız kesmeden sürdürüyor. Çağatay’ın aklına giriyor kıskançlıktan çılgına dönen Cagatay soluğu Doğan’ın yanında alıyor. Herkes Yıldız için savaşırken bu oyunun galibi yine Ender olacak diyebiliriz. Maddi kaynakları kesilen ve evi terk eden Kumru için her şeye rağmen vicdan sahibi olan karakterimiz Yıldız kolları sıvıyor. Eve geri dönmesi için yaptığı planlar oldukça neşe dolu sahnelerle izleyici karşısına çıkacak. Yasak Elma yeni bölümüyle 28 Şubat pazartesi sizlerle olacak.

MİDYO  Sadakatsiz'de ayrılık rüzgarı! Aras ve Asya ayrıldı mı? Final ne zaman?
İlgili Makaleler
Sadakatsiz’de ayrılık rüzgarı! Aras ve Asya ayrıldı mı? Final ne zaman?

Güçlü kadrosu ve “bu kadarı da olmaz” dedirten senaryosuyla uyarlama dizi tarihinde başarı yakalamış bir dizi Sadakatsiz. Son dönemde ise OKU

Sadakatsiz final mi yapıyor? Asya hapse mi girecek?

Yayınlandığı ilk günden beri sosyal medyanın gündeminden düşmeyen ve senaryosuyla fırtına estiren dizi Sadakatsiz uyarlama diziler arasında başarıyı en çok OKU

Yargı final yapacak mı? 22.bölümde Ceylin hapse mi giriyor?

Sezonun en çok konuşulan, sosyal medyanın gündemine oturan dizisi Yargı desek yalan olmaz. Sema Ergenekon güçlü kalemiyle her hafta seyirciyi OKU